Комисионер на стоки (логистичен център)

Реф. номер: 1010

В категория: Позиции за София

"Лили Дрогерие" ЕООД оперира успешно на територията на България от началото на 2010 година. За 8 години успяхме да се превърнем в една от най-разпознаваемите вериги за козметика и битова химия с 80 магазина в цялата страна. Веригата е изключително широко представена и в Република Сърбия, където до момента функционират над 170 дрогерии. Компанията има за цел да предлага на своите клиенти богат асортимент от стоки и качествено обслужване.

Верига магазини "Лили Дрогерие" обявява конкурс за складови служители за сектор "Комисиониране на стоки" в логистичния си център в гр. София, бул. Владимир Вазов №83.

Вие сте подходящ кандидат, ако притежавате:
* средно образование;
* отговорност, точност и изпълнителност;
* желание за работа в динамична среда;
* умение за работа в екип;
* познания за реда и изискванията при приемане и изпращане на стока;
* предишен опит като комесионер ще се счита за предимство.

Задължения и отговорности:
* осъществява цялостната дейност по изпълнение на поръчки;
* окомплектова артикулите по постъпили заявки;
* транспортира готовите поръчки до съответните места за товарене;
* носи отговорност за запазване на добрия търговски вид на стоките;
* спазва вътрешнофирмените правила и изпълнява отговорно служебните задължения.

Ние предлагаме:
* постоянен трудов договор;
* заплащане и осигуровки върху брутната сума;
* осигуровки според изискванията на българското законодателство;
* отлични условия на труд;
* фирмено обучение;
* възможност за израстване в компанията.

Ако търсите работа в динамична и бързо развиваща се компания, ако имате жажда за придобиване на нови знания и практически опит, кандидатствайте при нас. Станете част от голямото семейство на Лили!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за подбор на персонал. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте за позицията