Електрокарист - водач на ричтрак (високоповдигач)

Реф. номер: P123

В категория: Позиции за София

"Лили Дрогерие" ЕООД оперира успешно на територията на България от началото на 2010 година. За 8 години успяхме да се превърнем в една от най-разпознаваемите вериги за козметика и битова химия с над 70 магазина в цялата старана. Веригата е изключително широко представена и в Република Сърбия, където до момента функционират над 170 дрогерии. Компанията има за цел да предлага на своите клиенти богат асортимент от стоки и качествено обслужване.

За складовата си база в град София, бул. „Владимир Вазов“ №83 търсим да назначим Електрокарист - водач на ричтрак:

Вие сте подходящ кандидат, ако притежавате:
* задължителен опит, като водач на ричтрак минимум 1 (една) година;
* валидно свидетелство за правоуправление на ричтрак;
* средно образование;
* отговорност, прецизност и изпълнителност;
* желание за работа в динамична среда;

Задължения и отговорности:
* извършва зареждане на позиции за комисиониране на стоки;
* осъществява цялостната дейност по движението на стоките на територия и извън склада;
* изпълнява други складови дейности, свързани с длъжността;
* носи отговорност за запазване на добрия търговски вид на стоките;
* спазва вътрешнофирмените правила и изпълнява отговорно служебните задължения.

Ние предлагаме:
* постоянен трудов договор;
* осигуровки според изискванията на българското законодателство;
* отлични условия на труд;
* гъвкаво работно време;
* възможност за израстване в компанията.

Ако търсите работа в динамична и бързо развиваща се компания, ако имате жажда за придобиване на нови знания и практически опит, кандидатствайте при нас. Станете част от голямото семейство на Лили!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за подбор на персонал. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте за позицията